• 0 501 370 12 25
  • 0 555 679 47 84
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

YKS Hazırlık

YKS hazırlık sürecinde çalışmalar, öğrencinin seviyesi ve öğrenmek için ihtiyaç duyduğu kaynaklara göre planlanmalı. Bu iki konu gerçekten fayda sağlayacak bir çalışma için doğru belirlenmeli.


Seviyene Uygun Kaynaklarla Çalış

Öğrencinin her ders için ayrı ayrı seviyesini belirlemesi ve seviyesine uygun kaynaklarla çalışmasını desteklemesi gerekli. Öğrencinin seviyesinin altındaki kaynaklar gelişime katkı sağlamaz. Seviyenin üstündeki kaynaklar ise fayda vermekte çok motivasyon kırıcı olacak. Tavsiye


Seviyeni Denemelerle Ölç

Bu sebeple herhangi bir ders için hem TYT konularını çalışırken hem de AYT konularını her konuda o konu için uygun seviyedeki kaynaklarla çalışmak en verimli yöntem. Bunu ölçmenin en sağlıklı yolu ise düzenli denemeler çözüp eksikleri görerek ilerlemek. Tavsiye: TYT Deneme Önerileri


Kendini Geliştir

Üniversite sınavına hazırlık sistemli bir çalışmayı gerektiriyor. Bir yandan konuları öğrenip tekrarlar yaparken diğer taraftan motivasyon, çalışma disiplini ve öğrenmeyi kolaylaştıracak çalışma metotlarını geliştirmek gerekli.


Daha Fazlası universkop.com'da

YKS hazırlık sürecinde YKS, TYT-AYT hazırlık, kaynaklar, rehberlik, tercih, motivasyon, koçluk, üniversiteler, bölümler ve daha bir çok konuda universkop.com içeriklerinden faydalanabilirsiniz.

0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders