• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Sinanfizik
2201
Çevrimdışı
Sinan
1994
05394638949
Çankaya-Söğütözü
Öğrenci (Master)
Fizik Bölümü
NOT:Sadece özel ders veriyorum.Özel ders için iletişime geçebilirsiniz.

ODTÜ FİZİK yüksek lisans 2. sınıf öğrencisiyim.
6 yıl özel ders tecrübem vardır.

Seneye TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için yaz dönemi yoğunlaştırılmış dersler yapabiliriz.TYT AYT Fizik ve matematik dersleri vermekteyim.Derste sistematik bir şekilde ilerlerim.Konular işlendikçe öğrencilerimin bu derslere karşı önyargısının kırıldığını görmek ve giderek daha başarılı hale geldiğini görmek beni mutlu ediyor.İstenirse 2 yada 3 kişilik halinde grup dersleride veriyorum.

Geçen senelerde 10. ve 12. sınıf öğrencilerim oldu.12.sınıf öğrencimle lys ye çalışmaya geç başlamamıza rağmen 30 sorunun içinde 19 soruda birebir çözdüklerimizin benzeri çıktı.

Bu senede meslek lisesi çıkışlı bir öğrenciyle çalıştık.Temeli olmamasına rağmen 0 netlerden üniversite sınavında AYT de 9.5 nete çıkardık.(14 soruda)Güzel bir başarı elde ettik.Fiziği kabus olmaktan çıkarmak ve sevdirerek başarıya ulaştırmak için elimden geleni yapıyorum.Öğrencinin başarı durumunu sürekli takip ediyorum.Şuana kadar çalıştırdığım öğrenciler bu bakımdan memnun kaldı.Eğer siz de fizikten korkuyorsanız bana ulaşarak fiziği halletmenizi bekliyorum.


Zaman benim için ikinci planda.Önemli olan öğrencinin dersi anlaması ve verim alması.

-2-3 kişilik grup derslerinde grup dersi indirimi de yapılır. Dersten alinan verim benim icin cok önemlidir öğrenci konuyu anlamadan dersi bitirmiyorum.

Yaz döneminde yoğunlaştırılmış programla konuların çoğunu bitirmek isteyenler bana ulaşabilirler.Başarı emek işidir.

Başta Klasik Mekanik,Quantum Mekaniği,Diferansiyel Denklemler olmak üzere 3 senedir üniversitede dersleride vermekteyim.Gayet güzel sonuçlar elde ettik.Birçok öğrenci çalışmalarımız doğrultusunda bu derslerden rahatlıkla geçtiler.


Üniversiteye hazırlık için online ders vermeye başlayacağım.
Üniversite dersleri 200 TL
Üniversiteye hazırlık derslerini ulaşıma göre 150-200 TL arasında vermekteyim.
NOT:SADECE ÖZEL DERS VERİYORUM.
Ders verdiğim öğrenciler
Öğrencinin Evi, Etüd Merkezi
Evet
150 TL
Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik
Türkçe, Sosyal Bilimler, Fen ve Teknoloji
Calculus, Temel Matematik, Fizik-1 (1. Dönem), Fizik-2 (2. Dönem), Biyoloji, Diferansiyel Denklemler, Liner Cebir, Klasik Elektrodinamik (EMT), Klasik Mekanik, Termodinamilk
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders