• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
elifolgun
2008
Çevrimdışı
Elif Olgun
Kadın
1997
elifolgun645@gmail.com
ODTÜ Yurtları
Mezun
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
Değerli öğrenciler ve veliler,

Ben Elif Olgun, ODTÜ "İngilizce Öğretmenliği" bölümü 2021 mezunuyum. Aynı zamanda ODTÜ'de "Psikoloji" alanında yan dal yaptım ve Anadolu Üniversitesi'nde açık öğretimden "Uluslararası İlişkiler" bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. 2. sınıftayken Hollanda'da Erasmus öğrenimimi tamamladım. Not ortalamam gayet yüksek.

Dil öğrenmeyi, farklı kültürlerden insanlarla sohbet etmeyi ve gezip öğrenmeyi çok seviyorum. Erasmus eğitimim esnasında vakit buldukça Avrupa'nın birçok yerini görüp, eğitim sistemlerini de öğrenmeye çalıştım, İngilizcemi daha da akıcı hale getirdim.

İlkokul öğrencileri yoğunlukta olmak üzere, anaokulundan yetişkin gruplara kadar her seviyede ders verme deneyimim var. Aynı zamanda 1 dönem ODTÜ Koleji'nde, 1 dönem Gazi Anadolu Lisesi'nde staj yaptım. (Ankara)
Daha önce farklı yaş gruplarına dersler vermemin yanısıra Ankara'da özel bir kurumda (anaokulu) İngilizce öğretmenliği yaptım. 2 buçuk yaşından 6 yaşına kadar öğrencim vardı, dolayısıyla çocuklarla çok iyi anlaşıyorum ve onlara yabancı dil öğretmekten büyük zevk alıyorum. Aynı şekilde büyük yaş gruplarına da istekleri doğrultusunda (sınav / günlük ingilizce / okula destek) ders veriyorum. Bunlara ek olarak Hollanda'da bir grup üniversite öğrencisine ve yetişkin bir öğretmen grubuna girecekleri sınav için İngilizce dersi verdim.

Yabancı dil öğretirken öğrencinin öğrenme stilini göz önünde bulundurduğum için öğrenme süreci daha kolay oluyor. Aynı zamanda yan dalım psikoloji alanından edindiğim bilgilerden de faydalanıyorum.

***Pandemi dönemine girmemizle birlikte Zoom/Skype üzerinden öğrencilerin de aktif olarak derse hem sözlü hem yazılı olarak katılabileceği dersler yapıyorum. Bolca interaktif, olabildiğince oyun içeren aktivitelerle dersi daha eğlenceli hale getirmek, İngilizceyi sevdirerek öğretmek en büyük amacım. :)

Not: Lütfen sınavlarınızı sizin adınıza yapmasını bir başkasından isteyerek, diğer öğrencilerin hakkını yemeyiniz. Sınavlar için çok fazla istek geldiğinden dolayı yazma ihtiyacı duydum.

Mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. :)
elifolgun645@gmail.com
VEYA
elif.olgun@metu.edu.tr
Evet
100 TL
TEOG, Lise (Okula Destek), YDS Hazırlık
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders