• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

Özel ders denildiğinde akıllara gelen ilk seçenek.
odtu-ogrencilerinden-ozel-ders-1.jpg

2009'dan bu yana hizmetinizdeyiz

Sitemiz, ODTÜ’de öğrenim gören ve ODTÜ’den mezun olan özel ders konusunda deneyimli, istekli ve bu alanda profesyonelleşme hedefinde olan bir grup eğitmen tarafından, Ekim 2009'da, üniversite öğrencilerini ve mezunlarını, özel ders almak isteyen ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur.

O günden bugüne sitemiz özel ders veren ODTÜ’lülerin sizlerle daha kolay bir şekilde buluşmasına olanak sağlamıştır. Binlerce öğrenci ODTÜ’lülerden özel dersler alarak eğitimlerine başarılı bir şekilde devam etmek için destekler almıştır.

ODTÜ'lüler sizlerle buluşuyor

Bu siteyle birlikte ilk olarak hedeflenen, özel ders almak isteyen aile ve bireylerin pratik ve ekonomik bir şekilde, güven sorunu yaşamadan deneyimli eğitmenlerden ders alabilmelerini sağlamaktır. Bir diğer hedef ise öğrencilik yıllarını, maddi ihtiyaçlarını çalışıp karşılayarak geçirmek isteyen öğrencilerin taleplerine cevap olabilmektir.

Sitemiz zaman içerisinde iddialı bir hale gelmiş ve çok sayıda ODTÜ’lüyü kendisine üye yapmayı başarmıştır. ODTÜ öğrencilerinden özel ders almak isteyenlerin ilk olarak ziyaret ettiği sitemiz 2011 ve 2015 yıllarında gelişen teknolojinin ışığında yenilenerek yeni hizmetler sunmaya başlamıştır.

odtu-ogrencilerinden-ozel-ders-2.jpg
odtu-ogrencilerinden-ozel-ders-3.jpg

Artık her yerdeyiz

Sitemiz 2017 yılında tekrar yenilerek profesyonel bir hizmet sunmayı hedefine koymuştur. Biriken tecrübenin ışığında online özel ders sistemine geçilerek, ODTÜ’lülerin Ankara dışına, Türkiye’nin bütün şehirlerine özel ders hizmetlerini sunması hedeflenmektedir. Bu sistem Ağustos 2017 itibariyle hizmete girecektir.

Ortaya konan bu çalışmanın hedeflerine ulaşabilmesi dileğiyle…

odtuludenders.com Site Yönetimi

0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders