• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
mervetuncy
3228
Çevrimdışı
Merve Tunçay
05445430627
Çankaya
Öğrenci (Lisans)
Matematik Bölümü
**Online olarak derslerinize yardımcı olabilirim.
-Yeni nesil soru tiplerine hakimim.

Altı yıldır özel ders veriyorum. Ortaöğretim ve liseye giden öğrencilere okula yardım için özel ders verdim. Ayrıca, LGS, TYT, AYT,KPSS & ALES'e hazırlanan öğrencilere matematik ve geometri dersi verdim. Her konuyla ilgili farklı soruların çözümlerini anlaşılır bir şekilde açıklıyorum. Ayrıca ders çalışma yöntemlerini de öğretiyorum.Birçok öğrencimin okul derslerindeki başarısı ve sınavlardaki netleri arttı.Üniversite sınavında istediği sonucu alan öğrencilerim de oldu.Calculus derslerim gayet iyiydi.Calculus-1 ve calculus-2, Math 117&118,Math 119 &120,Math 153 & 154(Odtüdeki ders kodlarıyla) derslerinde de yardımcı oluyorum.
Diferansiyel denklemler (Math 219 & Math 254) derslerine hakimim ve yardımcı olabilirim.
*Özellikle orta okul ve lisedeki öğrencilerin en büyük sorunu olan tekrar yapmama ve düzenli ders çalışmama sorunlarını çözmelerine yardımcı oluyorum.

*Matematik temeli olmayan öğrencilerim de oldu. Özellikle sınava hazırlanan ve matematik temeli olmayan öğrencimin çalışma disiplini değiştirerek netlerinde artış yakaladık.

Not: Ders ücretleri değişiklik gösterebilir.
Gereken durumlarda ders verdiğim öğrencilerimin velileriyle veya referans olan hocalarımla iletişim kurmanızı sağlayabilirim.
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Hayır
100 TL
Geometri, Matematik
Matematik
Matematik, Geometri
TEOG
Calculus, Temel Matematik, Diferansiyel Denklemler, Advanced Calculus
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders