• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
psydia
4897
Çevrimdışı
Emre Erdem
Erkek
1994
+90 507 890 38 39
Çankaya
Öğrenci (Lisans)
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü
Üniversite Matematik - Fizik - C/C++ - Python - MATLAB - Veri yapıları - Dijital tasarım dersleri için ulaşabilirsiniz.

Yeni döneme erkenden başlayın, hemen öne geçin! 7 yılı aşan özel ders tecrübem ile hedeflerinize hızlıca ulaşmanıza yardımcı oluyorum.

Başarıya açsınız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Sınavlara az vakit kaldığı halde konularınız mı eksik? Yıllardır öğrenmek istediğiniz İngilizce'yi öğrenmeye bir türlü başlayamadınız mı? Doğru yerdesiniz.

Bugüne kadar onlarca genç ve yetişkin öğrencime öğrenme teknikleri, motivasyon, sınav stresiyle başa çıkma ve sınav teknikleri ile ilgili ders ve koçluk sağladım. 7 yılı aşkın ders ve sınıf tecrübem sayesinde öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verme, öğrencileri başarıya odaklandırma ve hızlı, kalıcı öğrenme tekniklerini aşılamayı başarıyorum.

En zor sanılan matematik ve fizik derslerini dahi öğrenciler için büyük kolaylık ve eğlenceye dönüştürüyorum. Öğrenilen konuların uygulamalarını ve günlük hayattaki karşılıklarını adeta bir sohbet havası içinde anlatarak öğrencilerin dersleri hızlıca kavramalarını sağlıyorum. Kendi geliştirdiğim hafıza ve çalışma teknikleriyle öğrencilerin ders başarılarını ve isteklerini yükseltiyorum.
http://azimliyazar.blogspot.com.tr/2013/08/mezunlarn-basar-hikayeleri-ve.html
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Etüd Merkezi
Evet
150 TL
Fizik, Geometri, Kimya, Matematik
Matematik, Türkçe, Sosyal Bilimler, Fen ve Teknoloji
Matematik, Geometri
TEOG, Lise (Okula Destek), YDS Hazırlık
Calculus, Temel Matematik, Fizik-1 (1. Dönem), Fizik-2 (2. Dönem), Kimya-1 (1. Dönem), Kimya-2 (2. Dönem), Diferansiyel Denklemler, Advanced Calculus, Liner Cebir, Mathlab, Klasik Elektrodinamik (EMT), Devre Teorisi (Circuit Theory), C'ye Giriş
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders