• 0 536 442 51 78
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tosunmstf
2285
Çevrimdışı
Mustafa Tosun
1998
05415713260
100. Yıl
Mezun
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü
KİŞİSEL PROFİL

Hevesli ve becerikli bir öğretmen ve Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden biri mezunu, insanlarla ilişkilerde becerikli, hem kişiler arası hem de kişisel becerilere sahip ve empatik bir birey, her öğrencinin kazanmasına yardım edecek fikir ve çözümler geliştirme konusunda tutkulu.


ÖZGEÇMİŞ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 3.87 genel not ortalaması ile mezun oldum ve bölümü ilk 10’da bitirdim. Üniversite 1. sınıftan itibaren özel ders ile başlayan iş serüvenim, dershaneler ve dil kursları ile devam etti. Ayrıca amacı eğlenirken İngilizce öğretmek olan bir android uygulamasında uygulamayı geliştirmek için kullanılan semantik derlemi hazırladım ve öğrenci gelişimini desteklemek için deyimsel içeriği ayrıştırdım ve hazırladım. Mezun olduktan sonra Ankara’nın çeşitli prestijli okullarında öğretmenlik yaptım. Bu iş hayatı süresince ilk okul seviyesinden üniversite hazırlık ve lisans seviyelerine kadar öğrencilerim oldu. Ayrıca çeşitli sektörlerden (tıp, inşaat, emlak, eğitim v.b.) yetişkin öğrencilerim de oldu. Hepsiyle belirgin ilerlemeler kaydettik ve çoğu amacına ulaştı. Benim için birlikte ilerleme katetmenin en önemli kriteri derslerimizin düzenli ve devamlı olması.


Yalnızca okula destek değil, üniversite hazırlık atlama sınavı gibi çeşitli yabancı dil sınavları ve üniversiteler bünyesinde verilen İngilizce makale yazma, sunum yapma gibi dersler için de özel ders veriyorum. Dersleri hem yüz yüze hem de online şekilde yapabiliriz. Kendimi bir İngilizce öğretmeni olarak nitelendirmekten ziyade İngilizce bilen bir öğretmen, arkadaş, ya da koç olarak da nitelendiriyorum. Referans istendiği takdirde (CV, eski işveren, öğrenci, ya da öğretmenlerden) sağlayabilirim. Daha detaylı bilgilendirme için bana ulaşabilirsiniz.


DERS İŞLEYİŞİ VE SÜREÇ

Dersleri seviyeye ve yaşa bağlı olarak;

· National Geographic OUTCOMES Beginner, Elemantary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

· Pearson Education GOLD EXPERIENCE A1, A2, A2+, B1, B1+, B2, B2+, C1

· Macmillan Press First Certificate Language Practice English Grammar

kitapları üzerinden işliyorum. 1 ders saati 40 – 45 dakikadır. Belirtilen ücret haftalık yüz yüze 1 ders ücretidir (300TL). Ders sayısı arttığı veya online olduğu takdirde ders saati fiyatı da belirli oranda düşecektir.
İstendiği takdirde sağlayabilirim.
Öğrencinin Evi
Evet
150 TL
TEOG, Lise (Okula Destek), YDS Hazırlık
0 Yıllık
Tecrübe
0+
ODTÜ'lü Eğitmen
0 Farklı
Alanda Özel Ders
0+
Özel Ders